- Q&Q

Цена
€30 17 / 59 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DB26J511Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери-46.0 X 56.0мм
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери-46.0 X 56.0мм
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DB26J511Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери-46.0 X 56.0мм
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери-46.0 X 56.0мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса (mm) | 42 |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.8 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DB26J511Y
Този стилен часовник от Q&Q съчетава елегантен сребрист корпус с удобна синя силиконова каишка, идеален за ежедневно носене. Аналоговият кварцов механизъм осигурява надеждно отчитане на времето, а прозорецът за дата добавя практичност.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точност и ниска поддръжка благодарение на японски кварцов механизъм.
- Устойчива силиконова каишка — Мека, гъвкава и водоустойчива синя каишка за комфорт през целия ден.
- Показване на дата — Удобен прозорец за дата на 3 часа за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса | 42 mm |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q ATTRACTIVE DB26J511Y
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




